Kocaköy Maliye Müdürlüğü, İlçe Özel İdare Müdürlüğü ve K.H.G.B. personeli 2012 yılı faaliyet dönemine ait işlemlerin sona ermesi (Hesapların Kapatılması) nedeni ile bir araya gelerek ilçemiz de faaliyet gösteren bir restaurantta öğlen yemeği düzenlemişlerdir.

Maliye Müdür vekili Burhan ARDA, 'Arkadaşlarımı, çalışmalarındaki verimlilik ve performansları açısından kutluyorum, güzel bir mali yıl geçirdik, vergi tahakkuk ve tahsillerimizde ilimizde üst sıralardayız, kadastro çalışmaları sonucunda milli emlak servisimiz hazine davalarına muhatap kalmış ve Muhakemat Müdürlüğüne gerekli bilgiler verilmiş, vatandaş tarafından 2/B kapsamı dahilinde dilekçeler verilmiş ve bunların araştırması yapılarak gerekli bilgiler Muhtarlıklar aracılığı ile dilekçe sahiplerine iletilmiştir. Tespit çalışmaları aday memurların eğitiminden sonra yapılacaktır. Muhasebe servisimiz, ilçemizde bulunan kamu kurum ve kuruluşları personellerinin mali haklarındaki çalışmalarını titiz ve düzenli çalışmaları sonucunda hatasız hale getirmeye ve kurumlarda bu işle görevli personelle iletişim içerisinde olarak daha sağlıklı verilerle çalışmayı başarmış olup, kurumların kendi aralarında veya üçüncü kişilerle olan muhasebe işlemlerini başarıyla gerçekleştirmişlerdir.2013 yılında da aynı özveri ile görev yapacağımıza inanıyorum.' Demiştir.

İlçe Özel İdare ve K.H.G.B. Müdür Vekili Defterdarlık Uzmanı Hamdi ÇALİ'de; 'Aynı duyguları paylaşıyorum, ilçemizde Sayın Kaymakamımızın gayretli çalışmaları sonucunda özel idare ve K.H.G.B. aracılığı yapılacak tüm yatırımları en verimli şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz, ilçemde görev yapmaktan ve hizmet vermekten çok mutluluk duyuyorum.' Demiştir.

Birlikte öğlen yemeği yenildikten sonra, personel güzel sohbetleri sonucunda, ilçemizde daha iyi hizmet verebilmenin mücadelesinin verileceğini, ancak, ilçemizden de olumlu karşılık ve hizmet alabilmeyi düşüncelerini belirtmişlerdir.